Język angielski w ASEMI


Zajęcia adaptacyjne z językiem angielskim


Pójście do przedszkola jest przełomowym momentem w życiu dziecka i rodzica. Dlaczego by nie pobawić się w przedszkole już wcześniej i tym samym złagodzić rozstanie z rodzicem? Dzieci uczą się przez zabawę. Podczas zajęć w grupie rówieśniczej wykorzystywane są specjalnie przygotowane ćwiczenia, gry, zabawy i piosenki. Rodzic początkowo bierze czynny udział w zajęciach, a z czasem pozostawia dziecku i sobie coraz większą swobodę. Zajęcia trwają 90 minut i są podzielone na kilka części, które imitują dzień przedszkolny. Dzieci witają się, bawią, śpiewają, odpoczywają, wykonują prace manualne, wspólnie zjadają drugie śniadanie i żegnają się.


#


Język angielski dla mam


PJeśli przebywasz obecnie na urlopie macierzyńskim i chciałabyś przy okazji pobytu z dzieckiem podnieść swoje umiejętności językowe, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na zajęciach uczysz się swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim. Wykorzystywana jest metoda komunikatywna, która pozwala rozwijać cztery podstawowe zdolności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Szczególny nacisk położony jest na mówienie. Zajęcia to głównie konwersacje na interesujące tematy, możliwość wymiany wiedzy i doświadczenia. Jeśli chcesz przewinąć, nakarmić lub pobujać swoje maleństwo nikogo to nie zdziwi, gdyż metoda prowadzenia zajęć pozwala na swobodną opiekę nad dzieckiem. Podczas spotkania nie prowadzimy notatek, nie wypełniamy zadań. Podsumowanie zajęć każdy uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną i dzięki temu może przejrzeć i utrwalić materiał w dogodnym dla siebie momencie.#
Język angielski dla kobiet w ciąży


Ciąża to szczególny stan ciała i umysłu. Dlatego warto spędzić czas z innymi osobami, które chętnie pomogą rozwiać obawy, przygotować się do nowej roli i przy okazji oczywiście rozwinąć umiejętności językowe. Zajęcia są nastawione na skuteczną naukę praktycznego wykorzystania nabywanych umiejętności w życiu codziennym i w pracy zawodowej. Poprzez metodę komunikatywną doskonalone są umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania.

#


Zajęcia prowadzi

Katarzyna Napierała-Maniecka


filolog

Jestem magistrem filologii (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Posiadam wykształcenie metodyczne i ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w różnych grupach wiekowych na wszelkich poziomach zaawansowania. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i dlatego nauczanie dzieci oraz związana z nimi tematyka jest mi szczególnie bliska.
#

Grafik i cennik zajęć