Masaż Lomi Lomi Nui – droga ku zdrowiu i harmoniiLomi Lomi Nui

to forma pracy z ciałem oparta na wieloletniej hawajskiej tradycji. Już dawno temu odkryto, że stresujące przeżycia pozostają w ciele w postaci blokad mięśniowych, nierzadko utrudniających codzienne funkcjonowanie. Masaż Lomi Lomi Nui pozwala na redukcję napięć, wprawiając w stan głębokiego relaksu i błogości. Uwalnia tym samym wewnętrzny potencjał i siłę do jego rozwijania.


#Lomi Lomi Nui wykonywany jest dłońmi i przedramionami; ciepłymi olejkami naturalnymi, przy dźwiękach tradycyjnej muzyki hawajskiej. Metoda ta traktuje człowieka jako jedność cielesno – mentalno – duchową i dąży do równoważenia w nim wymienionych pierwiastków.#

Na poziomie fizycznym, prócz usuwania blokad mięśniowych i toksyn Lomi Lomi pobudza krążenie płynów ustrojowych. Skóra staje się przez to bardziej ukrwiona, gładka i sprężysta. W trakcie zabiegu z dużą uważnością masowane są połączenia stawowe, by przywrócić ciału radość i harmonię ruchów. Technika ta skutecznie regeneruje także układ nerwowy.

#

W płaszczyźnie mentalnej masaż wspiera proces wyzwalania się z ograniczających schematów odczuwania i myślenia. Wprowadzając w stan odprężenia pomaga dotrzeć do najgłębszych potrzeb. Ułatwia to rozeznanie, co jest naprawdę istotne dla rozwoju osobistego i dla osiągania w życiu satysfakcji.

W sferze ducha Lomi Lomi Nui wpływa na wzmocnienie kontaktu z samym sobą i zwiększenie wglądu w aktualne relacje z otoczeniem. Budzi wiarę we własne możliwości, torując drogę ku samorealizacji.
#

Cena i kontakt

cena zabiegu (ok. 90 min): 110 zł
nr telefonu: 507 100 696 (15:00 - 19:00)